Video - Seminarium 7 i 8 - Pytania i odpowiedzi
Kent Hovind

     
Czy rzeczywiście Ziemia ma miliardy lat? A może, tak jak mówi o tym Biblia, świat powstał w ciągu sześciu dni? Jeśli zastanawiasz się, jak odróżnić naukę od zwykłych ludzkich domysłów, fakty od wydumanych i fantastycznych teorii, koniecznie zobacz serię wykładów Kenta Hovinda na temat kreacjonizmu i ewolucjonizmu.Zapraszamy wszystkich chętnych do odtworzenia lub pobrania materiałów wideo. Zalecamy jednak oglądanie w ustalonej kolejności ze względu na ciągłość wykładów.

Seria ośmiu wykładów Hovinda przetłumaczona na język polski przy współudziale naszej Wspólnoty. Bliższe informacje o wydanych materiałach oraz informacje o ich zakupie można znaleźć na stronie: www.drdino.pl

Seminarium 7 i 8 — Pytania i odpowiedzi

Ostatni z serii wykład, Pytania i odpowiedzi, zawiera rozmaite zagadnienia włącznie z datowaniem radiometrycznym oraz prędkością światła w stosunku do odległości pomiędzy gwiazdami. Dr Hovind oprócz zagadnienia „człowieka pierwotnego” i pochodzenia rasy, rozważa kwestię znaku bestii i domniemanych sprzeczności w Biblii.


Pytania i odpowiedzi DVD 7

 

Pytania i odpowiedzi DVD 8


 

- - - - - - -
Społeczność Chrześcijańska w Mikołajkach