Video - nie ma rąk ani nóg

Nick Vujcic - nie ma rąk ani nóg, MA ŻYCIE

Nowe świadectwo!


     Nazywam się Nick Vujicic i uwielbiam Boga za sposób, w jaki wykorzystuje moje świadectwo, by dotknąć tysiące serc ludzkich na całym świecie! Urodziłem się bez kończyn. Lekarze nie znają powodu tego ?defektu". Jak możesz sobie wyobrazić, w życiu stawałem wobec wielu wyzwań i przeszkód... Jeśli znasz pasję i pragnienie uczynienia czegoś, i jeżeli jest to zgodne z wolą Boga, to osiągniesz ten cel ? we właściwym czasie.

     W ciągu ostatnich 2 i pół roku Nick Vujicic przemawiał na żywo przed około 1.7 milionem ludzi w 12 krajach.

     Swoją siłę wewnętrzną pokazuje w każdej sekundzie swojego wystąpienia. Zobacz film z jego udziałem i zwróć uwagę na to, jakim jest genialnym mówcą. Co robi w sposób wyjątkowy? Jak to robi? Przyjrzyj się mu uważnie.


Kilka cytatów z jego wypowiedzi:

- Kończę pisać moją pierwszą książkę - "No arms, no legs, no worries", czyli "Bez rąk, bez nóg, bez zmartwień"

- Mogę się śmiać. Nie możesz mi cofnąć mojej radości i nie możesz cofnąć mojej wiary.

- Czuję radość, siłę i zwycięstwo w moim życiu. Jeśli spojrzysz na wszystkie problemy, które kiedykolwiek miałeś, na wszystkie swoje skargi to zauważysz w nich siłe nieustatnnej miłości Boga.

- Kiedy ludzie widzą mnie po raz pierwszy, wpadają w panikę, szczególnie dzieci. Któregoś razu podchodzi do mnie mały chłopiec i pyta "Co się stało", "Papierosy", odpowiedziałem.


 

- - - - - - -
Społeczność Chrześcijańska w Mikołajkach