Jak to robił Jezus?

Ray Comfort włącz .


Książkę kupisz w internetowym sklepie Dobry Skarbiec 

Jak to robił Jezus?Autor: Ray Comfort
Producent / wydawca: Jakub
Indeks: ISBN 978-83-921228-4-5
  

 


Obowiązkowa lektura dla wszystkich, których martwi los zgubionych
Zamiast zastanawiać się "Co zrobiłby Jezus?", powinniśmy się zwrócić do Pisma i zobaczyć

JAK TO ROBIŁ JEZUS?

W jaki sposób działał Mistrz Ewangelista na najważniejszym polu - zdobywania straconych?
Dlaczego używał tak radykalnie odmiennych od współczesnego Kościoła sposobów?

Paweł, który był naśladowcą Jezusa, żył i głosił "szukając korzyści wielu, aby byli zbawieni". Następnie zachęcał: "bądźcie naśladowcami moimi, jak i ja jestem naśladowcą Chrystusa" (1 Kor 11:1).lute
Jakub był posłuszny temu nakazowi, podobnie jak Szczepan, Piotr, Jan i Juda. Tak samo czynili: Charles Spurgeon, John Wesley, George Whitefield,  D.L. Moody i wielu innych w historii Kościoła. Dopiero współczesny Kościół drastycznie odstąpił od biblijnej ewangelizacji.
W czasach, w których wiele podstawowych prawd jest lekceważonych, Ray Comfort wzywa Kościół do powrotu na drogę Mistrza Ewangelizacji. Nawołuje, by zobaczyć "JAK TO ROBIŁ JEZUS?", a potem iść i czynić podobnie.

Ray Comfort przemawiał w blisko 700 kościołach reprezentujących niemal każdą denominację. Jego służba jest rekomendowana przez takie osoby jak John MacArthur, David Wilkerson, Ravi Zacharius, Josh McDowell, D. James Kennedy, Franklin Graham, Joni i wielu innych chrześcijańskich liderów. Obszernie pisuje na temat ewangelizacji, m.in. dla magazynu Billy Grahama Decision oraz Billa Brightsa Worldwide Challenge. Napisał ponad 40 książek i regularnie przemawia na konferencjach.

Format: 125 mm x 195 mm
Ilość stron: 174
Na licencji: Genesis Publishing Group
 

 

- - - - - - -
Społeczność Chrześcijańska w Mikołajkach