Czytelnia

Czy będzie ostatnie przebudzenie?

Jacob Prasch włącz .

Niezwykle ciekawy artykuł, poruszający jakże istotny temat dla życia każdego chrześcijanina, czyli przebudzenie. Czym ono tak naprawdę jest? A czym nie jest? Czy na pewno definicja biblijnego, Bożego "przebudzenia" jest tą samą, z którą i my się identyfikujemy?

Czy na pewno takie wariactwa jak to z Toronto i Pensacoli to przebudzenia - jak szumnie o tym głoszono w "chrześcijańskich" mediach - czy jedynie pseudoreligijne szoł ludzi, którzy ABSOLUTNIE NIE MAJĄ pojęcia o tym w jaki sposób działa Duch Święty? Duch Święty nie został zesłany po to, aby rozśmieszać ludzi doprowadzając ich do wybuchu niekontrolowanych salw histerycznego chichotu - On nie jest clownem - jak chcieli by Go postrzegać niektórzy przedstawiciele ultra charyzmatycznych społeczności!!!

On przecież przyszedł, aby przekonać świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie (Ewangelia Jana 16:8). On zawsze będzie wskazywał na Jezusa Mesjasza, nie jakiegoś jezusa, tworzonego na własny obraz i podobieństwo i według własnej teologii, ale TEGO PRAWDZIWEGO Syna Bożego. Jedynego, przez którego możemy dostąpić usprawiedliwienia oraz wiecznego zbawienia.

Duch Święty zawsze będzie wskazywał na Jezusa Mesjasza i zawsze będzie wprowadzał we wszelką prawdę (Ewangelia Jana 16:13-14) obnażając wszelki fałsz, zakłamanie i niebiblijne nauczanie konfrontując zawsze i wszystko z nieomylnym Słowem Bożym.

 

- - - - - - -
Społeczność Chrześcijańska w Mikołajkach