Czytelnia

Książki elektroniczne w formacie .pdf

Syper User włącz .

Sylvia Baker - "Kość niezgody". Publikacja, poruszająca jako jedna z pierwszych na polskim rynku, zagadnienia powstania świata w świetle biblijnego kreacjonizmu. Nawiązuje do założeń teorii Darwina, wskazując, gdzie to, czego nauczano nas całymi latami, jest po prostu niemożliwe. Wskazuje też celowe fałszerstwa i niedomówienia, o których głośno się nie mówi.

Prof. dr inż Werner Gitt - "Pytania stawiane wciąż na nowo". Książka ta jest wynikiem wielu rozmów, które prof. Werner Gitt odbywał podczas swoich wykładów i podróży. Pytania i odpowiedzi zostały spisane, dotyczą zagadnień naukowych oraz egzystencjalnych. Prof. Gitt doskonale łączy w swoich opracowaniach wiedzę biblijną i naukowe fakty.

Prof. dr inż Werner Gitt - "Człowiek - fascynująca istota". Publikacja opisująca złożoność i niezwykłość składowych ludzkiego ciała. Poza nurtami o czysto naukowym charakterze, autor porusza tematy dotyczące celu i sensu powstania takiej konstrukcji, jaką jest każdy z nas.

Prof. dr inż Werner Gitt - "Gdyby zwierzęta mogły mówić". Pokaźna dawka informacji, prezentująca tajniki budowy i funkcjonowania kilku wybranych zwierząt. Dane te wyraźnie dowodzą, jak wielki geniusz inżynieryjny odpowiada za powstanie takich arcydzieł, przy których ludzkie dokonania pozostają daleko w polu ...

 

 

- - - - - - -
Społeczność Chrześcijańska w Mikołajkach